×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  ‘Po ju del ngjyra’, Deliu-Kodra reagon pas arrestimit të Faruk Mujkës

  Insajderi
  14 July 2023 - 11:52
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Blerta Deliu-Kodra ka reaguar pas arrestimit të kryeshefit të “Ibër-Lepencit”, Faruk Mujkës dhe një ish-zyrtari të Komunës së Mitrovicës, pas një bastisje me urdhëresë të Gjykatës Themelore të Prishtinës.

  Deliu-Kodra tha se zyrtarëve të VV-së po iu del ngjyra.

  “Dy akterë të pushtetit të arrestuar sot mbi dyshimin për korrupsion dhe keqpërdorim të detyrës zyrtare.

  Po ju del ngjyra: Edhe koordinim edhe hajni. Kaq për këtë mëngjes!”, ka shkruar ajo.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark