×
 • Lajme
 • Lajme

  Podujevë, babai bënë për spital vajzën e tij

  Insajderi
  02 February 2016 - 10:28

  Mbrëmë në Komunën e Podujevës një femër e kombësisë shqiptare është sulmuar nga babai i saj.

  Incidenti ka ndodhur rreth orës 19 dhe ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshje në mes të dy personave të përfshirë në incident.

  Si pasojë e dhunës së ushtruar ndaj saj, viktima është detyruar që të kërkojë tretman mjekësor, njofton Policia e Kosovës.

  Me urdhër të prokurorit ky rast ka shkuar në procedurë të rregullt të hetimeve./Insajderi

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark