10:28 - 02 Shkurt 2016

Mbrëmë në Komunën e Podujevës një femër e kombësisë shqiptare është sulmuar nga babai i saj.

Incidenti ka ndodhur rreth orës 19 dhe ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshje në mes të dy personave të përfshirë në incident.

Si pasojë e dhunës së ushtruar ndaj saj, viktima është detyruar që të kërkojë tretman mjekësor, njofton Policia e Kosovës.

Me urdhër të prokurorit ky rast ka shkuar në procedurë të rregullt të hetimeve./Insajderi