×
 • Lajme
 • Lajme

  Policia thotë se ka gjetur koktej molotovi në tendat e protestuesve

  Insajderi
  26 February 2016 - 21:37
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media nëpërmjet të cilës bënë të ditur se gjatë heqjes së tendave të vendosura para Qeverisë, janë gjetur shishe me koktel molotovi.

  “Referuar informacioneve të pranuara nga tereni është verifikuar se tri lokacionet ku janë gjetur dhe konfiskuar nga policia sasia e mjeteve të dyshuara, (6) çanta me (39) shishe koktej molotovi dhe (38) copë shishe me ngjyrë”, thuhet në komuniaktën e Policisë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark