×
 • Lajme
 • Lajme

  Policia: Vdekja e tre vjeçarit në lumë ishte aksidentale

  Insajderi
  09 March 2016 - 10:29
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka njoftuar se fëmija që u mbyt në lumin Klina në Skenderaj ka ndodhur aksidentalisht në kohën kur tre vjetari ka qenë duke luajtur në oborr të shtëpisë.

  Familjarët kanë treguar se kishte rënë në lumë, dhe ishte rrëmbyer nga rrjedha e ujit.

  Ngjarja ka ndodhur të hënën kur vendi u përfshi nga reshje të mëdha të shiut që shkaktuan edhe vërshim të lumenjve.

  Ai gjend pa shenja jetë mbrëmë rreth orës 23 nga ekipet e zhytjes.  Rrjedha e ujit e kishte dërguar atë disa fshatra tutje nga ku pika ku ai ka rënë në lumë./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  24 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark