×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  “Prej shtetit i kom katër proteza edhe pensionin”, invalidi i luftës thotë se instuticionet e vendit nuk e kanë ndihmuar

  Insajderi
  30 January 2024 - 11:15

  Inavlidi i luftës, Shkumbin Hoti ka thënë se shteti nuk e ka ndihmuar pavarsisht se ai ka bërë disa herë kërkesa.

  Në një rrëfim për Insajderin, ish ushtari i UÇK-së ka thënë se prej shtetit i ka vetëm katër proteza dhe pensionin.

  Sipas tij shteti nuk ka bërë asgjë për invalidët e luftës në krahasim me atë që e kanë bërë ushtarët.

  Ai është shprehur i revoltuar me të gjitha qeveritë, sepse sipas tij as të mëparshmet e as kjo tash nuk e kanë ndihmuar.

  Për më shumë detaje ndiqni e mëposhtme:

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark