×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Prishtina Ticket ofron mundësi të shkëlqyera për klientët e saj!

  Insajderi
  22 May 2024 - 13:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kompania më e madhe shqiptare për rezervimin e biletave të udhëtimit, Prishtina Ticket, po vazhdon të ofrojë bileta për destinacionet më tërheqëse evropiane. Ndër qytetet që përfshihen në këto oferta janë Basel, Stuttgart, München, Düsseldorf, Hannover, Hamburg, Münster Osnabrück, Nürnberg, Berlin Brandenburg, Ljubljana, Memmingen, Halmstad, Luxemburg, Växjö dhe Burgas.

  Për të siguruar një përvojë të plotë dhe të rehatshme për udhëtarët, në çdo biletë udhëtimi përfshihen krejtësisht falas check-in, bagazh dore dhe bagazh deri në 20 kg dhe mënyra të shumta të pagsave për rezervimin e biletës tuaj

  Mënyrat e pagesave për rezervimin e biletave

  Prishtina Ticket është siguruar që procesi i rezervimit të jetë sa më i thjeshtë dhe i aksesueshëm për të gjithë klientët e saj. Kjo është bërë e mundur përmes një game të gjerë opsionesh për mënyrat e pagesës.

   Udhëtarët mund të zgjedhin mes mënyrave të pagesës si më poshtë:

  Mastercard dhe Visa: Kartat më të njohura dhe të përdorura gjerësisht në botë, ofrojnë një mënyrë të sigurt dhe të shpejtë për të bërë pagesa online.

  Klarna Sofortüberweisung: Një metodë pagesë që lejon klientët të bëjnë transferta direkte nga llogaria e tyre bankare, duke e bërë procesin e pagesës të thjeshtë dhe të shpejtë.

  Apple Pay dhe Google Pay: Metoda moderne të pagesave të cilat përdorin teknologjinë NFC për të bërë pagesa të sigurta dhe të shpejta përmes pajisjeve mobile.

  Twint: Një metodë pagesë shumë e popullarizuar në Zvicër, që lejon transferta direkte përmes aplikacionit mobil.

  PostFinance ose E Finance: Një opsion i përshtatshëm për ata që preferojnë të përdorin shërbimet bankare zvicerane për të bërë pagesa online.

  Prishtina Ticket fton të gjithë të interesuarit të përfitojnë nga ofertat e saj për të planifikuar pushimet verore. Biletat janë tashmë në shitje dhe mund të rezervohen në www.prishtinaticket.net.

  Më poshtë gjeni sqarime lidhur me procedurën e rezervimit të biletës tuaj!

  Mjafton të hyni në ueb-faqen www.prishtinaticket.net dhe drejtohuni në ofertat speciale të cilat publikohen rregullisht në pjesën e poshtme të faqes.

  Rezervimet e biletave mund t’i bëni tani duke shfrytëzuar mundësinë që ofron vetëm Prishtina Ticket- Rezervo Biletën.

  Në biletë të udhëtimit përfshihen rezervim i ulëses, check in, bagazh dore dhe bagazh deri në 20 kg.

  Shërbimi për Klientin në Prishtina Ticket ju ofron zgjidhjen më të mirë. Kjo pasi keni mundësinë të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit çdo ditë duke filluar nga ora 08:00 deri 23:00.

  Numrat e telefonit dhe listën e të gjitha destinacioneve që ofron Prishtina Ticket i gjeni të listuar më poshtë:

  🇱🇺  +35220334188

  🇩🇪 +49 7621 9165 313

  🇨🇭 +41 61 510 06 86

  🇽🇰 +383 49 200 286

  🇸🇪 +46 470 580 944

  🇸🇮 +386 47 774 141

  Kontaktet në Facebook dhe Instagram.

  Prishtina Ticket, është këtu për t’ju ndihmuar të bëni udhëtimin tuaj të rehatshëm, duke ofruar bileta me çmime të arsyeshme dhe një eksperiencë të përshtatshme për çdo udhëtar.

  Zgjidhni Prishtina Ticket dhe bëni udhëtimin tuaj një histori të paharrueshme.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark