×
 • Sport
 • Sport

  Pritjet i erdhi fundi, starton meçi Fury-Usyk

  Insajderi
  19 May 2024 - 00:38
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Momentit të shumëpritur i erdhi fundi.

  Koha është për duelin mes Furyt dhe Usyk.

  Shiko Duelin LIVE:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark