×
 • Lajme
 • Lajme

  Opozita portretizon Thaçin me gomarin

  Insajderi
  17 February 2016 - 19:34
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në mesin e shumë pankartave të cilat bënin thirrje për rrëzim të Qeverisë, ndalim të marrëveshjeve për Asociacionin dhe Demarkacionin dhe etiketimeve të ndryshme për kryeministrin, në protestën e sotme është parë edhe një pankartë në të cilën kandidati për president është një gomarë.

  Në këtë pankartë, fytyra e Hashim Thaçit është zëvendësuar me një fotografi të kokës së gomarit.

  Anash fotografisë së Thaçit si gomarë, shkruhet “kandidat për president”.

  Në pankartë janë të shënuara edhe emrat e dy partive LDK dhe PDK të cilat etiketohen si parti që gënjejnë, bashkë me motot si “vota juaj ka vlerë para”, “dokrra t;kota”, “hajni, korrupsion”, “fjalë të kota”.

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark