×
 • Sport
 • Euro 2024

  Publikohet formacioni – Me këta lojtarë Shqipëria do të startojë kundër Italisë

  Insajderi
  15 June 2024 - 19:31
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Shqipëria ndeshet përballë Italisë në “BVB Stadion” të Dortmundit, në takimin e parë të Kombëtares kuqezi në “EURO 2024”.

  “Top Channel” ka zbuluar rreshtimin që Sylvinho ka zgjedhur të hedhë në fushë për këtë sfidë.

  Në portë do të jetë Etrit Berisha, ndërsa në mbrojtje janë zgjedhur Hysaj, Gjimshiti, Ismajli dhe Mitaj. Në mesfushë do të luajnë Asllani, Ramadani dhe Bajrami, ndërsa Seferi dhe Asani do të mbështesin Brojën në krye të sulmit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark