×
 • Lajme
 • Lajme

  Qeveria dhe Kuvendi të rrethuara me qindra policë dhe autoblinda

  Insajderi
  17 February 2016 - 15:22

  Përderisa protesta ende nuk ka nisur me fjalimet e opozitës, forca të shtuara policore kanë rrethuar institucionet e Qeverisë dhe Kuvendit të Kosovës.

  Siç shihet në fotografitë e siguruara nga gazetarët tanë në terren shihet polica e Kosovës është jashtëzakonisht e mobilizuar.blinda

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark