×
 • Lajme
 • Lajme

  Qeveria konfirmon ardhjen e Lajçak, takohet me Bislimin në ora 18:00

  Insajderi
  18 June 2024 - 14:17
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog i Republikës së Kosovës, Besnik Bislimi, sot do të presë në takim Përfaqësuesin Special të BE-së, Miroslav Lajçak.

  Siç njofton Zyra e Kryeministrit takimi fillon nga ora 18:00 në Qeveri.

  Në vizitën e tij sot në Kosovë, Lajçak do të takohet edhe me presidenten Osmani dhe kryeministrin Kurti.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark