×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  Qytetari me porosi për Albin Kurtin, tregon se si duhet të veprojë me Fondin për Siguri

  Insajderi
  03 March 2022 - 16:14
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Themelimi për Fondin për Siguri ka zgjuar reagime të shumta.

  Por si e konsiderojnë këtë nismë qytetarët e Kosovës, a do ta ndihmojnë këtë fond dhe sa e mirëpritur ishte kjo gjë për shtetin më të ri në Evropë.

  Ata dhanë opinionet e tyre për Gazetën Insajderi, ku njeri ndër qytetarët pati edhe një mesazh për Kryeministrin Kurti.

  “A ke nderin dhe respektin për ti dalur në ndihmë armatës dhe gjithë këtyre institucioneve të republikës, a bënë ju ti zbrisni pagat marramendëse të delegatëve të institucioneve më të larta, të bëni një rrogë mesatare dhe bashkarisht do ti ndihmojmë qeverisë”.

  Për të parë deklaratën e plotë të tij klikoni videon poshtë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark