×
 • Lajme
 • Lajme

  Fëmija me probleme mentale rrahet midis Prishtinës (VIDEO)

  Insajderi
  21 February 2016 - 20:51
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një video të cilën e ka siguruar Insajderi shpërfaqë një veprim të tmerrshëm që ka ndodhur midis qendrës së Prishtinës.

  Në këtë video shihet sesi një qytetar në Sheshin Zahir Pajaziti rrah një fëmijë i cili është i pastrehë dhe ka probleme mentale.

  Siç shihet në video askush nga qytetarët nuk reagon ndaj kësaj sjellje.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark