×
 • Lajme
 • Lajme

  Raportohet për dy të plagosur me armë zjarri në Prishtinë

  Insajderi
  26 March 2024 - 22:42
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në orët e mbrëmjes së të martës në Prishtinë raportohet të jenë lënduar me armë zjarri dy persona.

  Viktimat raportohet se janë dërguar në Emergjencë të QKUK-së.

  Gazeta Insajderi ka provuar të kontaktojë Policinë e Kosovës dhe Emergjencën në QKUK mirëpo deri në momentin e publikimit të këtij artikulli s’ka marrë ndonjë përgjigje. /Insajderi.org/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark