×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Raportohet se serbët e kanë sulmuar Goran Rakiqin

  Insajderi
  13 June 2023 - 15:21

  Pas arrestimit të organizatorit të protestave, Milun Milenkoviq-Lune në veri të Mitrovicës kanë nisur tensionet.

  Serbët kanë filluar përsëri protesta të dhunshme. Protestuesit kanë sulmuar policinë e Kosovës si dhe ekipe të gazetarëve, raporton Insajderi.

  Ndërkohë në Facebook po qarkullon një video ku thuhet se serbët e kanë sulmuar edhe kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq.

  Rakiqin ata e kanë quajtur “tradhtar” pasi i njëjti po provonte të qetësonte situatën. /Insajderi.org

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark