×
 • Lajme
 • Lajme

  Reja sulmon vjehrrin

  Insajderi
  07 February 2016 - 10:25

  Të shtunën në orët e mbrëmjes në Prishtinë,  është raportuar për dhunë në familje ku ankuesi mashkull shqiptar shtetas i Kosovës, ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është kanosur dhe sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e djalit edhe nipi i tij.

  Pas lëndimeve viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

  Ndërsa të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark