×
 • Biznes
 • Biznes

  Reklamoni biznesin përmes Insajderit

  Insajderi
  21 February 2024 - 11:17
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Secilit biznes për sukses të sigurt i duhet një audiencë që ka interesim për produktin ose shërbimin që ofrojnë.

  Ne mundësojmë artikuj të sponsorizuar, video marketing si dhe forma të tjera që sigurojnë rritje të prezencës tuaj tek qytetarët nga të gjitha rajonet e Kosovës.

  Për të mësuar më shumë rreth ofertave që Insajderi ka telefononi në numrin: 049805056

  Ne iu ofrojmë marketing në të gjitha platformat online duke iu sjellë numër rekord të vizitave në ueb faqet e biznesit tuaj.

  Në varësi të biznesit, ekipi yne përgatit strategjinë më të duhur krahasuar me natyrën e shërbimit ose produktit tuaj.

  Biznesi juaj do të reklamohet në të gjitha platformat nga Insajderi, duke përfshirë Facebook-un, Instagram-in, Tik Tok-un dhe Youtube.

  Rrituni me Insajderin

  @insajderiofficial #Kosova #shqipe #albaniche #albimall #albigroup #fyp #fypシ゚viral #fyppppppppppppppppppppppp ♬ original sound – GazetaInsajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark