×
 • Biznes
 • Aktuale

  Risi tjetër nga Aeroporti i Prishtinës pas liberalizimit të vizave

  Insajderi
  08 January 2024 - 21:49
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Duke filluar nga data 31 mars 2024, Prishtina Ticket shton destinacionin më të ri, Prishtinë-Halmstad-Prishtinë.

  Qyteti suedez Halmstad, gjendet në mes të qyteteve Goteborg, Malmo në largësi afro 135 kilometrash si dhe Kopenhagen në largësi prej 170 kilometrash.

  Për shqiptarët që jetojnë në Suedi dhe Danimarkë, ky është një lajm i mirë, pasi ata do të mund të udhëtojnë me oferta speciale drejt Prishtinës dhe anasjelltas.

  Fluturimet do të organizohen dy herë në javë, çdo të enjte dhe të diel. Ky hap është një shenjë e qartë e angazhimit të Prishtina Ticket për të ofruar një gamë të gjërë të destinacioneve dhe shërbimeve të reja.

  Pse duhet vizituar Halmstad?

  Halmstad, një qytet i bukur në bregun juglindor të Suedisë, është një destinacion i mahnitshëm për udhëtarët që kërkojnë një përvojë të pasur kulturore, natyrore dhe rekreative.

  Halmstad ofron plazhe të bukura me rërë të eger dhe ujë të pastër. Plazhi Tylosand është një ndër plazhet më të njohura, ku vizitorët mund të shijojnë një ditë të relaksuar në bregdet. Qyteti është i pasur me ndërtesa historike dhe arkitektonike tërheqëse.

  Për ata që janë të interesuar për natyrën, Halmstad ofron parqe të mrekullueshme dhe mjedise të mbrojtura. Parqet si Norre Katts Park dhe Slottsparken janë ideale për një shëtitje të qetë dhe për të shijuar bukuritë natyrore.

  Tutje, qyteti ka një skenë kulturore të pasur me muzeume, galeri arti dhe ngjarje kulturore.

  Vizita në Halmstad do të sjellë një përvojë të mrekullueshme për udhëtarët që kërkojnë një kombinim të bukurive natyrore, historisë dhe kulturës lokale.

  Si ta rezervoni biletën tuaj?

  Mjafton të hyni në ueb-faqen www.prishtinaticket.net dhe drejtohuni në ofertat speciale të cilat publikohen rregullisht në pjesën e poshtme të faqes.

  Rezervimet e biletave mund t’i bëni tani duke shfrytëzuar mundësinë që ofron vetëm Prishtina

  Ticket- Rezervo Biletën.

  Në biletë të udhëtimit përfshihen rezervim i ulëses, check in, bagazh dore dhe bagazh deri në

  20 kg.

  Shërbimi për Klientin në Prishtina Ticket ju ofron zgjidhjen më të mirë. Kjo pasi keni mundësinë të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit çdo ditë duke filluar nga ora 08:00 deri 23:00.

  Numrat e telefonit dhe listën e të gjitha destinacioneve që ofron Prishtina Ticket i gjeni të listuar më poshtë:

  🇱🇺  +35220334188

  🇩🇪 +49 7621 9165 313

  🇨🇭 +41 61 510 06 86

  🇽🇰 +383 49 200 286

  🇸🇪 +46 470 580 944

  🇸🇮 +386 47 774 141

  Basel/Mulhouse  – Prishtinë – Basel/Mulhouse;

  Berlin Brandenburg  – Prishtinë – Berlin Brandenburg;

  Düsseldorf  – Prishtinë – Düsseldorf;

  Stuttgart  – Prishtinë – Stuttgart;

  Münster Osnabrück  – Prishtinë – Münster Osnabrück;

  München  – Prishtinë – München;

  Nürnberg  – Prishtinë – Nürnberg;

  Ljubljana  – Prishtinë – Ljubljana;

  Memmingen – Prishtinë – Memmingen.

  Luxemburg-Prishtinë-Luxemburg

  Kontaktet në Facebook dhe Instagram.

  Prishtina Ticket, është këtu për t’ju ndihmuar të bëni udhëtimin tuaj të rehatshëm, duke ofruar bileta me çmime të arsyeshme dhe një eksperiencë të përshtatshme për çdo udhëtar.

  Zgjidhni Prishtina Ticket dhe bëni udhëtimin tuaj një histori të paharrueshme.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Biznes
  11 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark