×
 • Lajme
 • Lajme

  Rita Ora shkëlqen në darken e Ralph & Russo

  Insajderi
  26 January 2016 - 14:50

  Ambasadorja kosovare dhe këngëtarja me prejardhje shqipëtare  Rita Ora, në darkën e Ralph & Russo në Paris dukej tejet provokative . Ajo kishte veshurnjë fustan të gjatë të kuq që shfaqnin këmbët e saj teksa ka pozuar për fotografët në Javën e Modës.

  25 vjeçarja perveç stilit të veshjes së saj ajo  ka vjedhur edhe vëmendjen e të gjithëve këto ditë, pasi që është raportuar se Rita ka nisur një lidhje me reperin Yoni Laham, që njihet në skenë me emrin Bridge.

  rita

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark