×
 • Lajme
 • Lajme

  Rrahje me sëpata

  Insajderi
  05 February 2016 - 12:27

  Të enjten në Gjilan ka ndodhur një rrahje mes dy grupeve, të cilët gjatë rrahjes kanë përdorur mjete të forta dhe sëpatë. Si pasojë e rrahjes dy nga pjesëmarrësit kanë pësuar lëndime të rënda. Ata janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit. Dy nga të dyshuarit janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

   

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark