×
 • Lajme
 • Lajme

  Rrahje mes Veton Surroit dhe Rexhep Shoshit

  Insajderi
  09 March 2016 - 22:11
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një rrahje ka ndodhur mes shkrimtarit Veton Surroi dhe biznesmenit Rexhep Shoshit.

  Lajmin e ka publikuar Gazeta Express, duke e konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, që tha se të dy personat i ka shoqëruar në polici pas aksidentit.

  Express raporton se rrahja mes Surroit dhe Shoshit ka ndodhur pas mosmarrëveshjeve për parking dhe se Surroi ka marrë lëndime në fytyrë nga kjo rrahje.

  Kjo është hera e dytë që Shoshi dhe Surroin janë përfshirë në konflikte verbale. Për rrahjen e parë Shoshi ishte dënuar nga Gjykata me 100 euro.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark