×
 • Lajme
 • Lajme

  Rrahje në trafik

  Insajderi
  29 February 2016 - 11:35
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Si pasojë e një mosmarrëveshje rreth një aksidenti në trafik të ndodhur dje në Prishtinë, një person dhe disa të tjerë të dyshuar kanë sulmuar fizikisht dy meshkuj, të cilëve u kanë shkaktuar lëndime të rënda trupore.

  Siç njofton Policia e Kosovës, të dyshuarit janë larguar nga vendi i ngjarjes.

  Si pasojë e dhunës së ushtruar ndaj  tyre, viktimat janë detyruar që të dërgohen në QKUK për tretman mjekësor.

  Në raportin e punës në 24 orët e fundit, policia njofton se ka arrestuar 8 persona, prej të cilëve shtatë janë në mbajtje.

  Po ashtu, njofton se janë shënuar 27 aksidente trafiku, por pa fatalitet./Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  24 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark