×
 • Lajme
 • Botë
 • Aktuale

  “Rusia bombardon brenda një ore” – orët e ankthit në bodrum të një hoteli në Kiev, turisti gjerman flet për Insajderin

  Insajderi
  24 February 2022 - 20:31
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Insajderi / Alban Begolli

  Përderisa Rusia nuk ka të ndalur me sulme të njëpasnjëshme ndaj Ukrainës, Gazeta Insajdri po vazhdon të sjellë pamje dhe intervista ekskluzive nga kryeqyteti Kiev.

  Në një prononcim dhënë Insajderit një turist gjerman që aktualisht ndodhet në një nga hotelet më luksoze në Kiev, thotë se “Hoteli sapo e ka marrë një informacion nga ambasada e Gjerorgjisë se një sulm me bombë ka gjasë të ndodhë brenda një ore.”

  Si rezultat i kësaj, turisti gjerman deklaron se aktualisht janë strehuar në bodrumin e hotelit ngase sipas tij ky është vendi i vetëm më i sigurtë. ./Insajderi/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark