×
 • Lajme
 • Botë
 • Biznes
 • Lajme / Botë

  Samsung me probleme në Indi

  Insajderi
  22 January 2016 - 09:37
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Samsung tash e disa ditë është bërë pjesë e thashethemeve, se telefonat e serisë së ardhshme Samsung Galaxy S7 dhe S7 edge do të jenë tani produktet më të shitura, por tregimi i njëjtë nuk është edhe në Indi.

  Mediat lokale në Indi kanë raportuar se Samsungu ,vetëm pak ditë më parë, ka treguar se S7 Galaxy (varianti Exynos ) është ndaluar së shitur në qytetet kryesore, raporton Insjaderi, duke pasur një imazh apo fotografi pre 5.1 inq jo të mirë.

  Ky lloj i telefonave të Samsung në të gjithë botën ka pasur një shitje të jashtëzakonshme, megjithatë në Indi raportohet se kanë pasur probleme pasi që kanë disa probleme me kamerën dhe u mungon fokusi.

   

   

   

   

   

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark