×
 • Lajme
 • Lajme

  Shiu vërshon disa qytete edhe në Shqipëri

  Insajderi
  07 March 2016 - 16:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Reshjet e shiut në Shqipëri, që sipas parashikimeve do të vazhdojnë përgjatë 24 orëve të ardhshme me intensitet të lartë, kanë bërë që shumë qytete të përmbyten nga uji.

  Qytetarët në Durrës, Fier dhe Berat kanë vështirësi në lëvizje për shkak se niveli i ujit në disa rrugë arriti deri në 25 centimetra, njoftojnë mediat në Shqipëri.

  Si pasojë e motit të keq dhe reshjeve intensive të shiut janë rikthyer rrëshqitjet e dheut në disa pjesë të Shqipërisë./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark