×
 • Lajme
 • Lajme

  Shpërthim i fuqishëm në portin e Sarandës, një i plagosur

  Insajderi
  24 June 2024 - 22:46
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në portin e Sarandës në këtë mbrëmje.

  Dyshohet për një shpërthim në një anije.

  Policia dhe ambulanca janë në vendngjarje. Konfirmohet një person i plagosur.

  Burime paraprake bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në një anije të huaj që ndodhej në radë. Dyshohet se ka plasur bombola e oksigjenit e një personi që do të kryente zhytje (polumbar).Albeu

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark