×
 • Lajme
 • Lajme

  Shqipëri, 98 suspendime të lejeve të vozitjes në fundjavë

  Insajderi
  07 March 2016 - 13:07
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Për shkak të thyerjeve të rregullave të komunikacioni, autoritetet në Shqipëri kanë pezulluar 98 leje vozitje brenda fundjavës që lamë pas.

  Shpejtësi tej normave të lejuara në qendra të banuara, përdorimi i alkoolit, mosrespektimi i semaforit dhe mungesa e kontrollit teknik kanë qenë arsye e pezullimit të patent shoferit.

  Siç njofton Top Channel, gjatë fundjavës në tërë Shqipërinë janë arrestuar 83 persona për vepra të ndryshme penal./Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark