×
 • Lajme
 • Lajme

  Skënder Hyseni takon XX-in në Amerikë

  Insajderi
  11 February 2016 - 09:44

  Për Ministrinë e Punëve të Brendshme, emri i drejtorit të FBI-së është sekret dhe nuk duhet bërë publik.

  Këtë trajtim ia ka bërë kjo ministri nëpërmjet një komunikate për media, me të cilën tregon se ministri Skënder Hyseni gjatë vizitës në Shtetet e Bashkuara, ka takuar drejtorin Policisë Federale Amerikane. Por emrin e tij e fsheh duke dhe e mbanë “sekret” duke e koduar me “XX”.

  Mirëpo, emri i drejtorit të FBI-së është, James B. Comey dhe gjendet në faqen zyrtare në internet së bashku me fotografinë./ Insajderi.com

  FBI

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark