×
 • Lajme
 • Lajme

  Sulmohet me thikë një burrë nga dy persona në Prishtinë

  Insajderi
  14 June 2023 - 09:43

  Është sulmuar fizikisht me thikë një burrë dje në Prishtinë nga dy meshkujë të tjerë.

  Viktima është dërguar për trajtim mjekësor.

  Të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

  Sipas Policisë së Kosovës rasti ka ndodhur dje rreth orës 18:36.

  Raporti i plotë:

  “Rr. Xheladin Hana, Prishtinë 13.06.2023 – 18:36. Viktima mashkull kosovar ka njoftuar policinë se është sulmuar fizikisht me thikë nga dy të dyshuar meshkuj kosovarë. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark