×
 • Lajme
 • Lajme

  Të larguarit nga puna,  protestojnë para bashkisë së Tiranës

  Insajderi
  27 January 2016 - 16:31

  Dhjetëra vetë protestuan  mesditën e sotme para bashkisë së Tiranës  kundër shkarkimeve masive nga  Bashkia.

  Të larguarit nga puna akuzuan kryetarin e bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj se këto vendime i ka marrë për  t’i punësuar militantët , në pozitat e tyre të punës. Protestuesit  thanë se janë larguar nga puna pa asnjë motiv  dhe në mënyrë të padrejtë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark