13:44 - 26 Nëntor 2020

Këtë të premte në “Dhoma e Rrëfimit” i ftuar është aktori Muhamed Arifi.

I njohur në rolin e “Liridonit” në serialin “Fara e Flliqt”, Arifi rrëfen për reagimet që i merr nga qytetarët kur e shohin dhe për ndikimin e këtij roli në jetën e tij.

Mes tjerash, ai rrëfen ngjarjet më interesante që i kanë ndodhur përfshirë edhe fëmijërinë.

Për këto dhe më shumë, na ndiqni të premten në orën 20:25 në Insajderi.TV dhe në T7.