×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Të shtëna me armë në Kanada, një i vdekur dhe 3 të plagosur

  Insajderi
  22 June 2024 - 11:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një person vdiq dhe tre mbetën të plagosur pas të shtënave në një shtëpi private në qytetin Vaughan në juglindje të Kanadasë.

  Policia tha se incidenti ndodhi në një shtëpi në zonën midis Major McKenzie Drive dhe Weston Road në lagjen Woodbridge të Vaughan.

  Një person i plagosur është transportuar në spital në rrezik për jetën, dy të tjerë kanë pësuar lëndime të rënda por jo në rrezik për jetën ndërsa një person është gjetur pa shenja jete.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark