×
 • Lajme
 • Lajme

  Tërmet me magnitudë 2.4 në Tiranë

  Insajderi
  22 April 2024 - 00:03
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një tërmet është regjistruar rreth orës 22:22 në Tiranë, i cili raportohet të ketë qenë i magnitudës 2.4 të shkallës Rihter

  Sipas informacioneve të para, tërmeti ka ndodhur 13 kilometra larg Tiranës dhe në një thellësi prej 16 km.

  Nga ky tërmet nuk është raportuar për ndonjë dëm të shkaktuar./noa.al

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark