×
 • Lajme
 • Lajme

  Tërmet në Han të Elezit

  Insajderi
  23 February 2016 - 21:24
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një termet i përmasave të lehta ka ndodhur rreth orës 21:00 në Han të Elezit. Kështu raporton gazetari i Insajderit i cili gjendet në këtë qytezë.

  “Tërmeti ka ndodhur fiks në orën 20:54 dhe ka pasur dridhje të lehta rreth 2 sekonda”, raporton gazetari  i Insjaderit.

  Ende nuk dihet se ku ka qenë epiqendra e tërmetit që ka dridhë qytezën kufitare me Maqedoninë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark