×
 • Lajme
 • Lajme

  Tërmkolli pyet opozitën: A jeni me Amerikën a me Rusinë

  Insajderi
  26 February 2016 - 13:07
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli ka komentuar deklaratën e Albin Kurtit të cilën e ka publikuar Insajderi e në të cilën ai thotë se “shqiptarët nuk i duan amerikanët dhe Amerikën”, duke i pyetur opozitën se a janë me Amerikën apo me Rusinë.

  “Sot ka ardhë puna a jemi me Amerikën a me Rusinë. Ne jemi me Amerikën. Ku ka more shqiptarë që nuk e donë Amerikën”, ka thënë Tërmkolli.

  Sipas deptuetët së LDK-së, opozita nuk e do dhe nuk e njeh shtetin e as simbolet e Kosovës.

  “Ju po e shkatërroni këtë shtet po e rrënoni Kosovën”, ka thënë Tërmkolli.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark