×
 • Lajme
 • Lajme

  Tmerr në një spital në Greqi, i riu hyn me një bidon benzinë dhe kërcënon mjekët se do t’i djegë

  Insajderi
  21 August 2023 - 23:33

  Terror në spitalin e Korinthit, kur një 25 vjeçar hyri me një bidon benzinë ​​duke kërcënuar mjekët. Mjekët dhe infermierët që më parë e kishin ekzaminuar të riun, u përpoqën ta bindin që të linte bidonin, por ai vazhdoi t’i kërcënonte.

  Pasi policia ka mbërritur në vendngjarje, 25 vjeçari është larguar me vrap. Kryetari i Shoqatës së Mjekëve të Korinthit, Chrysovalantis Mellos, tha se 25 vjeçari shkaktoi kaos pasi në urgjencë kishte shumë njerëz.

  Siç ka deklaruar ai, pa ndihmën e pacientëve të tjerë, të cilët kanë marrë edhe kërcënime, situata nuk mund të shpëtohej.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark