×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Tre të vrarë nga të shtënat pranë një kopshti në Toronto

  Insajderi
  18 June 2024 - 14:17
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Tre persona kanë mbetur të vrarë nga të shtënat me armë zjarri pranë një kopshti në North York, Toronto. Ngjarja ndodhi në hollin e ndërtesës të hënën, raporton CTV.

  Duke folur për mediat, detektivi Alan Bartlett tha se oficerët hynë në ndërtesë dhe gjetën dy burra dhe një grua dhe besonin se njëri prej burrave ishte vrasësi.

  Ai tha se është ende herët për të thënë se çfarë marrëdhëniesh mund të ketë pasur mes të vrarëve, por se ndoshta ka pasur një debat për para, që më pas ka çuar në tragjedi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark