×
 • Lajme
 • Lajme / Shqipëri/Rajon

  Turistja norvegjeze humb jetën në Durrës

  Insajderi
  12 May 2024 - 22:15
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një turiste norvegjeze ka humbur jetën ditën e sotme në Durrës.

  Policia njofton se 83-vjeçarja me iniciale E.T ka shkuar rreth orës 20:00 për ndihmë mjekësore në spital.

  Pavarësisht ndihmës së parë të dhënë nga personeli mjekësor,  83-vjeçarja ka humbur jetën, dyshohet për shkaqe natyrale.

  Rreth orës 20:00, është dërguar për ndihmë mjekësore në Urgjencën e Spitalit Rajonal Durrës, shtetasja norvegjeze E. T., 83 vjeçe, banuese në Norvegji.

  Pavarësisht ndihmës së parë të dhënë nga personeli mjekësor,  83-vjeçarja ka humbur jetën, dyshohet për shkaqe natyrale”, njofton policia.

  Grupi hetimor, në drejtimin e prokurorit, po punon për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës së 83-vjeçares./vizionplus.tv

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark