×
 • Lajme
 • Lajme

  “Unë do të largohesha nga kjo kur*ë”- Pas takimit me ambasadorin, Berisha eskalon me një postim

  Insajderi
  22 June 2024 - 15:38
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Deputeti i PDK-së, Hisen Berisha dje publikoi një foto nga takimi me ambasadorin e Kosovës në Kroaci, Martin Berishaj.

  Në lidhje me këtë takim, deputeti u kritikua shumë pasi në të kaluarën ai e kishte kritikuar ashpër ambasadorin për aferën GEN.

  Por siç duket kritikat as që ia kanë lënë “shenjë”.

  Njëra nga fotot e postuara në “Facebook Story”, shoqërohet me një tekst jo të lakmueshëm.

  “Unë do të largohesha nga kjo k**vë dhe nuk do të kthehesha po të mundja”, thuhet ndër të tjera në rreshtat e këngës.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark