×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  “Unë jam pensioner por do kontribuoj në Fondin e Sigurisë”, i moshuari tregon shumën që do të jap

  Insajderi
  03 March 2022 - 17:04
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Themelimi i Fondit për Siguri nga Qeveria Kurti, ka zgjuar interes të madh te qytetarët.

  Si e mirëpritën këtë gje ata dhe sa do ta ndihmonin këtë nismë, për Gazetën Insajderi u përgjigjën edhe pensionistët.

  I moshuari u shprehë i gatshëm ta dhurojë disa para nga pensioni i tij për Fondin për Siguri.

  Për të parë shumën që dha qytetari klikoni në videon e mëposhtme:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark