×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Vajza e të moshuarës tronditet nga rasti, është në gjendje të rëndë emocionale

  Insajderi
  02 November 2022 - 15:41
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Vajza e së moshuarës që u rrah në Pejë shprehet e tronditur dhe e tmerruar për rastin

  Në një linjë direkte me RTV Dukagjini, vajza e të moshuarës është shprehur e tmerruar dhe në një gjendje jo të mirë emocionale.

  Telefonin e saj e ka kapur pas pak çasteve, bashkëshorti, i cili ka thënë se me të marrë informatën ka lajmëruar policinë në rajonin e Gjakovës.

  “E kam lajmëruar policinë e Gjakovës, siç duket e kanë arrestuar, të shohim tash kush është ajo pse është përdorur ajo dhunë”, ka thënë dhëndri i të moshuarës.

  Zëdhënësi i Policisë në Pejë, Fadil Gashi, ka konfirmuar se janë arrestuar dy të dyshuarat në lidhje me rastin e keqtrajtimit të moshuarës në shtëpinë e pleqve në Pejë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark