×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Vajzat amerikane përleshen me grushta për një vend parkim

  Insajderi
  04 June 2023 - 14:48

  Një parking në qendër tregtare amerikane u kthye në një mollë sherri mes disa vajzave.

  Siç shihet nga pamjet e bëra publike, sherri ka agravuar dhe ato kanë nisur të zihen me njëra-tjetrën me grushte e shkelma.

  Njerëzit u mblodhën me shpejtësi rreth tyre, jo për t’i ndarë, por për të parë “spektaklin”. ku disa filmonin ngjarjen.

  Personeli i sigurisë së qendrës u befasua nga përshkallëzimi i papritur dhe u përpoq të “rifitonte kontrollin”, por u desh ndërhyrja e policisë për të qetësuar “gjakrat”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark