×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Vazja me probleme psikike ushtron dhunë ndaj nënës së saj në Gjilan

  Insajderi
  10 June 2023 - 09:55

  Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar vajza me probleme psikike për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së saj.

  Si pasojë e kësaj, nëna e vazjës ka marrur lëndime, ku më pas ka pranuar edhe trajtim mjekësor.

  Ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit është ndaluar dhe është dërguar në qendrën psikiatrike në Gjilan.

  Raporti i plotë:

  “Gjilan 09.06.2023 – 10:00.  Është arrestuar e dyshuara femër kosovare me probleme psikike për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së saj, viktimës femër kosovare. Si pasojë e dhunës viktima ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. E dyshuara me vendim  prokurorit është ndaluar dhe është dërguar në qendrën psikiatrike në Gjilan”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark