×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Vdes një grua pasi u alivanos në një autobus urban në Prishtinë

  Insajderi
  03 March 2024 - 08:30
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një grua ka vdekur mesditën e së shtunës pas alivanosjes në një autobus urban të Prishtinës.

  Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës përmes raportit ditor. Në njoftim thuhet se mjeku në QKUK ka konstatuar vdekjen e viktimes, shkruan Gazeta Insajderi.

  “Prishtinë / 02.03.2024 – 12:26. Viktima femër kosovare është dërguar në QKUK pasi që, ishte alivanosur në një autobus urban dhe më pas mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës”, thuhet në njoftim.

  Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. /Insajderi.org/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark