×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Vetëm deri më 31 Dhjetor: Mundësia e fundit për të qenë pjesë e Marigona Hill me çmimet aktuale!

  Insajderi
  04 December 2023 - 16:47

  Viti 2023 ka qenë një vit i jashtëzakonshëm në Marigona Hill me shumë zhvillime. Progresi i ndërtimit ka bërë që shumë familje të fillojnë jetën në qytezë dhe shumë të tjera të fillojnë përgatitjet për tu bartur në vitin 2024. Krahas ndërtimit, ka pasur shumë zhvillime edhe në jetësimin e qytezës Marigona Hill me biznese të ndryshme, gastronomi, shkollë dhe kopsht për fëmijë.

  Marigona Hill mbetet e përkushtuar për të ofruar një jetesë përrallore ku nuk ju mungon asgjë.
  Nisur nga 1 janar 2024, do të ketë çmime të reja të pronave në dispozicion në Marigona Hill. Ky është një hap që lejon të vazhdohet rruga për të ndërtuar në cilësi dhe arritje të reja.

  Deri me datën 31 dhjetor:

  – Ju keni mundësinë e shkëlqyeshme të bëheni pjesë e këtij fillimi të ri me çmimet aktuale të pronave në Marigona Hill dhe kështu duke përfituar nga çmimet e tanishme.

  – Përzgjedhje të pozicioneve në dispozicion: Përdorni këtë moment të veçantë për të zgjedhur pronën tuaj të ëndrrave nga ofertat aktuale.

  – Investime me shikim drejt të ardhmes: Me rritjet e çmimeve nga 1 janari 2024, investimi juaj jo vetëm që do të ketë rritje të menjëhershme të vlerës, por edhe potencialin për rritje të vlerës në të ardhmen do ta ketë shumë të madh duke qenë që numri i pronave në dispozicion është shumë i vogël.

  Vizitoni zyret e Marigona Hill, në lokacionin ku po ndërtohet qyteza për të përfituar nga këto oferta por edhe për të parë nga afër progresin e ndërtimit.
  Kontaktoni në: 049/048 162 000
  Më shumë detaje rreth qytezës: www.marigonahill.com

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Biznes
  23 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark