×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi / Insajderi

  “Vozisja mbi 200 kmh, edhe grua edhe me shami”, flet shoferja e apasionuar pas garave

  Insajderi
  01 July 2023 - 17:11
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Brunilda Gjura ka një pasion të veçantë, është shpejtësia dhe garat e veturave.

  Si grua e cila e dashuron autosportin, thotë se kjo shihej çuditshëm nga njerzit në fillim.

  Për taktikat e saj të veçanta dhe rrëfimin motivues e njëjta ka folur tek intervista me Insajderin.

  Video:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark