×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Zëvendëskryeministri Besnik Bislimi udhëton drejt Hagës

  Insajderi
  07 September 2023 - 09:17

  Zëvendëskryeministri Besnik Bislimi ka udhëtuar drejt qytetit të Hagës në Holandë, njoftoi Zyra e Kryeministrit.

  Siç njofton ZKM, “gjatë kësaj vizite zyrtare, ndër të tjera, zëvendëskryeministri Bislimi do të ketë bashkëbisedim me deputetët e Komisionit për Çështje Evropiane të Parlamentit të Holandës si dhe vizitë në Këshillin Ekonomik dhe Social (SER)”.

  Bashkëbisedimi me deputetët holandezë do të fillojë në orën 10:00.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark