×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Zgjedhjet 2019 në Auto Mita me tri super vetura që vijnë duke filluar nga 147 euro në muaj!

  Insajderi
  23 September 2019 - 14:35
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Zgjedhjet e vitit 2019 po afrohen dhe kjo do të thotë se ju duhet të bëni zgjedhjet e duhura për të ardhmen tuaj dhe të gjithë vendit.

  Natyrisht, e një rëndësie të tillë për vete dhe për gjithë vendin është edhe vetura që ju zgjedhni.

  Fillimisht, vetura që ju zgjedhni i përputhet dëshirave tuaja afatgjate dhe në anën tjetër me një veturë të re e të mirë ju i kontriboni rrugëve të vendit, duke mbajtur rrugët e shtetit me vetura të reja e as më ekologjike për ambientin.

  Andaj, nxitoni dhe merrni pjesë në Zgjedhjet 2019 nga Auto Mita:

  Dacia DUSTER – 147 euro në muaj

  https://www.facebook.com/AutoMita.Renault/videos/2476275862696135/?v=2476275862696135

  Dacia Duster me pakon më atraktive “Prestige”, motorin 1.6 115kf Benzin, dhe teknologjinë e hatashme në këto zgjedhje do të jetë i pa rezistueshëm me ofertën më të mirë.

  Disa nga karakteristikat e veturës janë:
  – Motorr 1.6 115kf Benzin,
  – Pakoja më e lartë “Prestige”
  – Navigacion 7″ me prekje,
  – Çelës inteligjent “Hands free”
  – Multimedia sistem me ekran 7″,
  – Kamerë për parkim,
  – Fellne alumini 17″ dhe shumë të tjera.

  Renault CAPTUR Intense – 167 euro në muaj

  https://www.facebook.com/AutoMita.Renault/videos/2404010843147930/

  CAPTUR me pakon fantastike “Intense”, karoserinë dy-ngjyrëshe, motorrin super-efiçient dhe karakteristika të nivelit të lartë në këto zgjedhje bëhet bindshëm një ndër të parët.

  Disa nga karakteristikat e veturës janë:
  – Motor 1.5 dCi me 90KF,
  – Sensorë parkimi para dhe prapa,
  – Kamerë për lëvizje prapa,
  – Çelës inteligjent,
  – Drita Full LED,
  – Navigacion 7″ me prekje,
  – Fellne alumini 17″

  Nissan QASHQAI – 246 euro në muaj

  https://www.facebook.com/AutoMita.Nissan/videos/659495994529787/

  Një ndër veturat më në trend në Kosovë, “SUV” i dëshmuar dhe më i shituri rradhazi për 10 vite në Europë – Nissan Qashqai në këto zgjedhje nuk le vend për alternativë më të mirë.

  Disa nga karakteristikat e shumta të veturës janë:
  – Motorr 1.5 dCi 115kf,
  – Ndërrues automatik “DCT”,
  – Pako “Accenta SUN”
  – Kulm panoramik,
  – Multimedia sistem me ekran 7″,
  – Kamerë për vozitje prapa,
  – Fellne alumini 17″,
  – Ngjyrë metalike dhe shumë të tjera.

  Për t’i parë këto tri vetura e pse jo të zgjedhni një prej tyre, vizitoni showroomin e Auto Mita në magjistralen Prishtinë-Ferizaj apo kontaktoni në numrin e telefonit – 045 555 858.

   

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Biznes
  09 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark