×
 • Sport
 • Sport

  Zvarritet në rrugë i dehur, shikoni pamjet e mjerueshme të boksierit Tyson Fury

  Insajderi
  11 June 2024 - 10:15
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Boksieri i peshave të rënda, Tyson Fury është filmuar në një gjendje të mjerueshme.

  Ai është dehur me alkol teksa është shoqëruar jashtë lokalit nga badigardët.

  Më pas ai zvarritet në tokë dhe dëgjohet që bërtet në rrugë. Një ngjarje aspak e hijshme për një kampion si ai.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark