×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  1 mijë e 651 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

  Insajderi
  27 May 2023 - 12:51

  Në statistikat e përgjithshme të policisë së Kosovës, bëhet e ditur se në 24 orët e fundit, në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 651 gjoba trafiku.

  Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 29 aksidente trafiku me të lënduar dhe 30 me dëme materiale.

  Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar 17 persona dhe 12 janë dërguar në mbajtje.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark